Fotograf Ślubny

Czemu zająłem się fotografią ślubną? Chyba przez emocje.

Wszyscy jesteśmy inni, wyjątkowi, postrzegamy świat na swój sposób; a mnie ciekawią zachowania ludzi i ich emocje, atmosfera, która tworzy się w te niepowtarzalne dni - nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla ich rodzin i przyjaciół. To wszystko tworzy unikalny klimat, który staram się uwiecznić i opowiedzieć historię za pomocą moich fotografii.

Do każdego zlecenia ślubnego podchodzę indywidualnie. Fotografie ślubne to pamiątka na całe życie, a ja wychwytuję najważniejsze momenty, zachowując dodatkowo to coś, co unosi się w powietrzu w tym wyjątkowym dniu. Pracuję cicho, nie przeszkadzam, a już na pewno nie reżyseruję. Sporządzam emocjonalny reportaż, ukazując to co się działo.

Dojeżdżam w każde miejsce, jeśli będzie taka potrzeba również za granicę.

Posiadam licencję pozwalającą fotografować w obiektach kościelnych. Mówię biegle po angielsku.

Sebastian Grzywa fotograf ślubny

Sebastian Grzywa, rocznik '84, na co dzień zajmuje się grafiką reklamową i fotografią portretową, modową, reklamową, wnętrz oraz produktów. Pochodzi z Zakopanego, obecnie mieszka w Warszawie. Od najmłodszych lat zajmował się sztuką w różnych formach. Samouk. Zaczynał od rysunku, w 2004 roku rozpoczął pracę jako grafik komputerowy, a w końcu odnalazł się także w retuszu i obróbce zdjęć, a później w fotografii.

Coś więcej?
Duże poczucie humoru:) Ciekawy ludzi i świata, uparty i stanowczy perfekcjonista, artysta tworzący i poszukujący piękna. Sportowiec – koszykarz, sprinter, snowboarder. Lubi podróże i poznawać ludzi z całego świata, biegle zna język angielski. Uwielbia bardzo pikantną kuchnię, sztukę, a jak ma czas: trudne/ambitne filmy, gry z dobrą fabułą. W wolnym czasie poszukuje artystycznych inspiracji i doskonali swój warsztat.Wizażystka - Makijaż Ślubny

Magda Grzywa makijaż ślubny

Wizaż był moją pasją od zawsze, a profesjonalnie zajmuję się nim od 2009 roku. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji KozłowskaVisage. Każdy makijaż jest dla mnie nowym wyzwaniem i w każdy wkładam całą siebię. Ponieważ każda klientka jest wyjątkowa, ma inne potrzeby, oczekiwania i wymagania, pozwala mi to na ciągły rozwój i poznawanie samej siebie. Wykonuję zarówno makijaże ślubne i okazjonalne, dzienne/naturalne oraz artystyczne. Pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach najlepszych marek: M.A.C., KRYOLAN, MAP, MAKE UP STORE, MUFE, HELENA RUBINSTEIN, INGLOT. Dzięki temu jestem w stanie zagwarantować, że makijaż będzie bardzo trwały i przetrwa na prawdę wiele.

Z wykształcenia jestem również kosmetologiem, ukończyłam Wyższą Szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dlatego oprócz podkreślania piękna klientki makijażem, zwracam także uwagę na to co dzieje się z cerą. Podpowiadam jak w prosty sposób poprawić jej kondycję, nie tylko przed makijażem ale i w życiu codziennym.
Na co dzień pracuję w Klinice Urody SPA MANIA w Warszawie na Ursynowie, gdzie zajmuje się wizażem, pielęgnacją twarzy oraz dłoni i stóp.
Oprócz wizażu moją pasją jest organizowanie ślubów oraz cała stylizacja Młodej Pary. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety, ale również niezwykle stresujący. Każda z Pań chce w tym dniu wyglądać oszałamiająco dlatego warto oddać się w ręce specjalisty, który pomoże stworzyć spójny wizerunek Państwa Młodych.

Zapraszam do współpracy,
Magda Grzywa

makeup SPA MANIA logo

facebook